درباره ما

از اهداف اصلی شرکت ارتقای سطح کیفی معماری و منظر شهری و همچنین آرامش و آسایش استفاده کنندگان از فضاهایشان است. هر پروژه طراحی با یک مفهوم آغاز می شود، مفهومی که هدف اصلی آن جوابگویی نیاز ها و خواسته های مشتریان ما است، الویت نخست ما گوش فرا دادن به نیاز های مشتریان و سپس اعمال آنها در طراحی خلاقانه محیط و فضا می باشد، در آخر همکاری تیم های اجرایی شارپی با متخصصین مربوط به خود برای طراحی و اجرای نهایی پروژه به بهترین و حرفه ای ترین حالت ممکن و البته اقتصادی ترین حالت برای مشتریان ماست.

گروه طراحی و معماری داخلی شارپی تشکیل شده از ده ها مجموعه طراحی و اجرایی، از تیم های طراحی تخصصی فضا تا تیم های متعدد اجرایی برای پیاده سازی طرح ها زیر نظر متخصصین مربوط به خود.
امروز پیش از هر زمانی دیگری مردم به طراحی مناسب فضا و محیط کار و زندگی خود اهمیت داده و وجود مجموعه ها و شرکت های معماری و دکوراسیون داخلی پیش از زمان های دیگر مورد توجه قرار گرفته است. شارپی با مجموعه ای از دپارتمان های فنی از طراحی تا اجرای کامل را به عهده گرفته و پروژه ها را با مدیریت مدرن انجام می دهد.

مهمترین اهداف شارپی که در راستای رضایت مشتریان قدم بر می دارد:

۱-بهترین طراحی بر مبنای اصول خواسته های مشتریان و استفاده از فناوری های روز و مهندسی مدرن.
۲- استفاده از بهترین مواد اولیه و بهترین کالاها و ابزار برای پیاده سازی خواسته های مشتریان.
۳- اقتصادی ترین هزینه در راستای بودجه مشتریانمان و حفظ کیفیت مدیریت و توسعه پروژه ها با کمترین سود ممکن.
۴- بهترین کیفیت اجرای ساختمان ها چرا که در غیر اینصورت چیزی جز اتلاف مصالح و نیروی انسانی نخواهد بود.

شرح توانمندی های اجرا
علاوه بر روش های نوین ساخت که با ورود مواد و متریال جدید نیز ایجاد شده اند مانند روش نصب خشک سنگ، روش نصب مصالح قابل برداشت و … موارد دیگری شرکت شارپی قابلیت انجام آنرا دارد که در ادامه به آن پرداخته شده است.